Remonty klatek schodowych Warszawa

ZADZWOŃ

Remonty klatek schodowych wymagają dobrej organizacji pracy i specjalistycznej wiedzy fachowców. Są to miejsca posiadające ograniczoną przestrzeń roboczą, przez co wykonywanie wszelkich prac remontowych staje się bardziej skomplikowane, niż jest to w zwykłych pomieszczeniach użytkowych. W zależności od rodzaju klatki schodowej mogą one posiadać różnorodną specyfikę – od przestrzennych miejsc w apartamentowcach, przez ciasne przejścia w starych kamienicach. Ze względu na złożoność robót wszelkie prace powinny odbywać się nie tylko przy obecności profesjonalnej ekipy wykonawczej, ale również pod okiem inspektorów nadzorujących przebieg realizacji remontów.

 

Remont klatki schodowej Warszawa – doświadczona kadra specjalistów ze stolicy

 

Jako firma remontowa z Warszawy zajmujemy się kompleksowym remontem klatek schodowych przy użyciu tynków, farb i innych materiałów niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia. Przeprowadzamy prace remontowe z uwzględnieniem potrzeb użytkowników budynków mieszkalnych. Oznacza to, że korzystanie z klatki schodowej podczas przeprowadzania prac jest jak najbardziej możliwe, co znacznie redukuje uciążliwość odnawiania przestrzeni wspólnej. Prace, pod okiem naszej doświadczonej ekipy, wykonywane są sprawnie i profesjonalnie, z dbałością o każdy detal w poszczególnych etapach remontu. Wywozimy zdemontowane elementy: skuty tynk, zużyte części i inne odpady z wykonywanych prac remontowych. Oddajemy do użytku klatki schodowe na gotowo: wyremontowane, zabezpieczone i posprzątane.

 

Wykonujemy skomplikowane remonty klatek schodowych w Warszawie 

 

Specyfika klatek schodowych wymaga nieco innego podejścia do kwestii ich remontowania, niż ma to miejsce w standardowych przestrzeniach mieszkalnych. Obecność schodów, wielu załamań, przęseł balustrad, nierównych powierzchni i zmiennych linii wykończeń sprawia, że są to remonty trudne w realizacji, w szczególności przez niedoświadczone ekipy. Nasza firma wykonuje remonty klatek schodowych w Warszawie oraz miejscowościach ościennych – zajmujemy się remontami części wspólnych na budynkach wielorodzinnych od wielu lat, dzięki czemu opracowaliśmy autorskie podejście do planowania nawet najbardziej skomplikowanych prac.

 

Prace wykończeniowe podczas remontu klatek schodowych w Warszawie

 

Jednym z naszych działań jest także całościowe wykańczanie klatek schodowych w warszawskich i podwarszawskich budynkach. W toku naszych prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzwone materiały budowlane, które zapewniają długoletnie użytkowanie bez konieczności nanoszenia poprawek. Realizujemy również zadania związane z nietypowymi projektami remontowymi. Przykład – odświeżanie starych budynków i nadawanie im klasycznego, starodawnego stylu w oparciu o nowoczesne metody remontowe. Nasze prace wykonujemy z użyciem bezpiecznych technik, przy minimalizacji procesu pylenia – zdajemy sobie sprawę z tego, że w toku naszych działań klatka schodowa będzie cały czas eksploatowana. Co nas wyróżnia?

 

  • Zgrana ekipa remontowa, która sprawnie wykonuje swoje obowiązki.
  • Rozsądne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych prac - zatrudniamy wyłącznie specjalistów.
  • Dostosowywanie prac do wymogów zleceniodawców - terminy i czas pracy ustalamy indywidualnie.
  • Korzystanie z nowoczesnych metod remontowych, przy zastosowaniu najnowszych narzędzi.

 

Dbałość o każdy szczegół – dostosowujemy wygląd klatki schodowej do potrzeb mieszkańców

 

Układamy płytki, kładziemy tynki oraz gładzie gipsowe. Zajmujemy się: szpachlowaniem nierówności i malowaniem każdego elementu klatki schodowej. Jeśli klient zgłosi do realizacji, wymienimy także drzwi wejściowe do budynku oraz elementy infrastruktury wewnętrznej: skrzynki pocztowe, wejścia do piwnic, naprawimy okna i zajmiemy się sprawdzeniem instalacji elektrycznej. Nasi wykwalifikowani elektrycy i hydraulicy są w stanie dokonać montażu poszczególnych instalacji w ramach prac remontowych.

 

Remont klatki schodowej Warszawa to nie wszystko

 

Zmiana oblicza klatek schodowych w budynkach mieszkalnych, hotelach, urzędach czy innych miejscach użyteczności publicznej to zaledwie część naszej działalności. Jako firma dysponująca szeroką kadrą wykwalifikowanych specjalistów z branży budownictwa, realizujemy także remonty generalne i prace wykończeniowe w każdym rodzaju pomieszczeń. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami - na pewno doradzimy Państwu w kwestiach związanych z remontami klatek schodowych w Warszawie i umówimy się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów realizacji inwestycji.

 

Masz dom do remontu? Zadzwoń teraz:
+48 509 913 017
Z nami mają Państwo gwarancję fachowego podejścia do remontu domu.
Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stały kontakt z doradcami technicznymi systemów budowlanych powoduje, że realizowane przez nas roboty przebiegają sprawnie i terminowo.
Prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Posiadamy uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz elektrycznej.
Remonty kompleksowe Warszawa

+48 509 913 017

remonty-kompleksowe@wp.pl

© 2020 | remontykompleksowe.pl
Projekt i wykonanie: fondo.pl
thumbs-o-up